E Posta Kaydol, E posta Kur

E Posta Kaydol, E posta Kur

Merhabalar, E Posta Kur adlı konumuzda sizlere websitemizde bulunan e posta yardım konularından bahsedeceğiz. Özellikle, internet kullanımına yeni başlayan arkadaşlar için hazırlayacağımız içerikler ile e posta aç, e posta kur gibi konularda destekler sunacağız. Ayrıca pek çok popüler e posta servisi de bulunmaktadır. Bizler bu e posta servislerinden de bahsedeceğiz. Özellikle de Hotmail, Gmail, Yahoo, Mynet gibi e posta servislerinden e posta almak ve bu e postaları nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için sizlere konular hazırlayacağız ve sizlerin yaşadıkları herhangi bir problem olursa bu problemlere en kısa sürelerde cevap verip sizlere destek olmaya çalışacağız.

E Posta Kaydol

  1. Öncelikle www.hotmail.com linkimize tıklayalım.
  2. Yaklaşık 1-2 saniye sonra sayfa açılacaktır. Açılan Hotmail Aç sayfasında sizden bir takım bilgiler istenecektir. Gerekli alanları doğru bir şekilde doldurunuz.
  3. Sayfanın en altında bulunan güvenlik kodu doğrulamasını da düzgün bir şekilde girdikten sonra “Hesap Oluştur” butonuna basabilirsiniz.
  4. Şifre kısmında hata alırsanız: Şifrenizin en az 8 haneli olması gerektiğini, içerisinde 1 büyük harf, 1 küçük harf, 1 rakam ve 1 özel işaret bulunması gerektiğini unutmayınız.
  5. Örnek şifre: “123456Aa.” Bu şifre örnektir. KULLANMAYINIZ. Kolay şifreler seçerseniz hesabınız çalınabilir.

Yandex E Mail Kaydol, Yandex E Posta Aç

Tamamen ücretsiz ve ayrıca telefon numarası istemeyen e posta hizmeti arıyorsanız bu durumda sizlere yandex e mail kaydol, yandex e posta aç diyebiliriz. Zira yandex kayıt işlemlerinde telefon numarası istemeyen e posta veren siteler arasındadır. Tamamen ücretsiz olan yandex e posta sayesinde milyonlarca insana elektronik postalar gönderebilirsiniz ve arkadaş ortamınızı oluşturabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz linke tıkladıktan sonra yandex e mail kaydol, yandex e posta aç için gerekenleri maddeler halinde görebilirsiniz

One Response

  1. engin dedi ki:

    email hesabı acmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir