Yahoo E Posta Kur

Yahoo E Posta Kur

Değerli ziyaretçi ve internet kullanıcıları, bu makale içerisinde sizlere Yahoo E Posta Kur, Yahoo Kaydol için yapılması gerekenleri özetleyecek ve sade bir lisan ile anlatacağız. Öncelikle yahoo kaydol için gerekenleri anlatmaya başlamadan biraz yahoo hakkında bilgi edinelim. Yahoo yine diğer popüler sayfalara benzer olarak oldukça popülerlik göstermektedir. İlk sıralarda bile kendisini gösteren yahoo günümüzde bu popülerliği biraz düşürmüşe benziyor. Yahoo kuruluşunda arama motoru olarak hizmet sürdürmekteydi. Sonrasında büyüme gösterip bu alanı genişletmiş ve bugün kullandığımız @yahoo servisini çıkarmıştır. Yahoo e posta kurmak için yalnızca yahoo kayıt olmanız yetmektedir. Ayrıca yahoo kayıt diğer türler gibi ücretsizdir. Yahoo e posta kurduktan sonra e posta gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve özellikleri kullanmaya adım atabilirsiniz. Yahoo kayıt işlemleri diğer sayfalarda yapıldığı gibi kendi sayfası üzerinden gerçekleşir. Aşağıdaki cümlelere dikkatli bir şekilde göz gezdirdiğinizde sizler de yahoo e posta kurma işlemlerini tamamlayabilir ve yahoo e posta açabilirsiniz.

Yahoo Kaydol, Yahoo E Posta Aç

 1. Yahoo e posta açmak için öncelikle buraya tıklayın.
 2. Linke tıkladıktan sonra kayıt formuna gönderileceksiniz. Bu kayıt formu içerisinde sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmelisiniz. Ayrıca eksik bırakmamalısınız. Zira eksik bırakırsanız kayıt işleminiz kabul edilmez ve e posta oluşturamazsınız.
 3. Kayıt formu sizden sıradan üyelik bilgilerini isteyecek bu bilgileri girin ve diğer talimatları izlemeye devam edin.
 4. Öncelikle yahoo e posta kurulacak kişi adı ve soyadı
 5. Sonrasında ise yahoo kullanıcı adı (yahoo kullanıcı adı sizin oluşturmak istediğiniz yahoo ismidir)
 6. Sonra şifresini belirleyin şifrenizi belirlerken dikkat etmeniz gereken şifrenizin kullanılabilir ve zor olması. Bu durumda uygulayacağınız basit şifreler güvenlik konusunda zayıf kalacak ve e posta hesabınız korumasız görünecektir. Yani bu durumu ele alarak şifre belirlerken zorluğuna dikkat etmelisiniz.
 7. Sonrasında ise cep telefonu numarası girmeniz gerekiyor. Cep telefonunu da girin ve sonraki aşamaya geçin.
 8. Sonraki aşamada sizden doğum tarihi bilgilerinizi gün ay ve yıl şeklinde isteyecek bunları girin.
 9. Daha sonrasında ise cinsiyetinizi seçerek devam ediniz.
 10. Ardından dilerseniz yedek telefon numarası girebilir veya geçerek aşağıda bulunan Hesap Oluştur butonuna tıklayın.

İşlemler yalnızca bunlarla sınırlıdır. Ayrıca şifre konusunda bilmeniz gereken küçük bir detay ise 8 karakter ve bir büyük bir de küçük harf şifreniz içerisinde olmalıdır. Örneğin şifreniz; Abc123456. Eğer sorunla karşılaşırsanız online cevaplar sayesinde sizlere yardımcı olmak için buradayız. Aşağıda bulunan Yorum alanına yorum yazarak iletişimi kullanabilir ve yardım alabilirsiniz.

One Response

 1. özgür dedi ki:

  e.posta istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir