Yandex E Posta Kur, Yandex E Posta Aç

Yandex Kaydol:

Merhaba arkadaşlar, bugün bu sayfa ve bu konu ile sizlere yandex e posta kur, yandex e posta aç işlemlerinde uygulamanız gereken adımları maddeler halinde detaylı olarak anlatacak ve sizlerin yeni bir e posta açmasına yardımcı olacağız. Tüm bunları yaparken dikkat etmeniz gerekenleri sizlere anlatmadan önce biraz yandex hakkında birkaç cümle kurmak istiyorum. Yandex Ruslar tarafından zemini güzel hazırlanan bir sitedir ve oldukça popülerdir. İyice koordine edilmiş olan yandex günümüzde en çok ziyaret edilen sayfalar arasında kendisine yer sağlamaktadır. Google kadar kaliteli ve popüler olmayan bir hizmet olsa dahi halen gelişmeye devam etmektedir. Ayrıca yandex 2014 tarihlerinde ülkemiz içerisinde ilk hizmetini vermeye başlamıştı. Arama motoru yandex sayesinde farklı işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Bu özelliklerden olan haritalar sayesinde dünyayı dolaşabilir ve cadde sokakları görebilirsiniz.

Yandex E Mail Kur

Yandex e mail kurmak için aşağıdaki maddeleri sırası ile uygulayabilir ve e mail hesabınızı kurabilirsiniz.

  1. Yandex e mail kurulumu için öncelikle buraya tıklayın!
  2. Linke tıkladıktan sonra karşınıza açılacak olan kayıt formunun üyelik için sizlerden istemiş olduğu bilgileri düzgün ve sonradan kullanacağınızı düşünerek giriniz.
  3. Bu bilgiler genel anlamda üyelik bilgileridir ve sizler bu bilgiler ışığında hesabınızı oluşturursunuz. Burada şifre kısmına özellikle dikkat etmelisiniz. Zira şifrenizi çalmak isteyen internet kullanıcıları olabilir bu sebeple şifrenizin zor olmasına dikkat etmelisiniz.
  4. Öncelikle adınız – soyadınız (adınız – soyadınız hesap içerisinde gösterilecek olan isimdir)
  5. Kullanıcı adı girin (burada @yandex olacak olan kullanıcı adınızı seçmenizi istiyor. Girdikten sonra kabul edilmez ise girdiğiniz isim başkası tarafından kullanılıyor demektir.)
  6. Ardından şifrenizi belirlerken dikkat etmenizi yukarıda da yazmıştık zaten bir daha söyleme ihtiyacı duydum. Şifreniz zorluk derecesine göre yüksek olduğu sürece güvence altında olursunuz.
  7. Sonrasında ise şifrenizi tekrardan alt kutucuk içerisine doğru olarak giriniz. Bu durum şifrenizi doğru girdiğinizden emin olmanız için önceliklidir.
  8. Sonrasında belirlemeniz gereken cep telefonu numarasını girin ve aşağıda bulunan Kaydol sarı botuna tıklayın.
  9. Kaydol butonuna tıkladıktan sonra artış yandex e posta hesabınız açılacaktır ve giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca sormak istediğiniz her türlü sorunu çekinmeden bizler ile paylaşabilirsiniz. Bunun için yalnızca aşağıda bulunan yorum kısmını kullanmanız yeterlidir. Bu şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir